Dwa domy wolnostojące – Brzezie

Nr oferty: 962
Dwa domy wolnostojące – Brzezie
Nieruchomość na Sprzedaż
Lokalizacja Brzezie
Typ Dom
Typ domuWolnostojący
Powierzchnia
300
m2
Cena za całość
1600000
Cena / m2
5333

Na sprzedaż dwa domy wolnostojące znajdujące się na działce 1700 m2 oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 21.5×80 m. Domy wybudowane z pustaka, ocieplone 8 cm styropianu, dom nr 1 pokryty blachą, dom nr 2 pokryty blacho dachówką. Ogrzewanie gazowe, dodatkowo instalacja fotowoltaiczna i solarna. Do nieruchomości przynależą dwa garaże oraz 2 wiaty. Teren ogrodzony. Istnieje możliwość dokupienia dalszej części działki o metrażu 50 a (staw, zagajnik).

Dom nr 1 o powierzchni ok. 100 m2 składa się trzech oddzielnych mieszkań z osobnymi wejściami. Pierwsze pomieszczenie składa się z pokoju i łazienki, pomieszczenie drugie to 2 pokoje, łazienka i aneks kuchenny, pomieszczenie trzecie (piętro) to 2 pokoje, kuchnia, mała jadalnia, łazienka.

Dom nr 2 o powierzchni ok. 200 m2 składa się z trzech oddzielnych mieszkań z osobnymi wejściami. Dwa z nich znajdują się na parterze i w ich skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Trzecie pomieszczenie znajdujące się na piętrze to ok. 120 m2 w skład którego wchodzą bardzo duża otwarta kuchnia połączona z jadalnią oraz salonem z wyjściem na zadaszony taras, 2 pokoje, łazienka z wanną.

Media:
woda, prąd, gaz – na działce

Lokalizacja:
Miejscowość Brzezie, woj. Małopolskie, powiat wielicki, gmina Kłaj. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Niezwykłym atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo z Puszczą Niepołomicką. Ponadto nieopodal Niepołomicka Strefa Inwestycyjna, dzięki czemu domy mogą stanowić idealną inwestycję jako lokale na wynajem. Odległość od najbliższego wjazdu na autostradę A4 (Podłęże lub Targowisko) ok. 5 km, zaś do stacji PKP Staniątki niespełna 2 km.

Cena: 1 600 000 zł

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.
Tel. +48 535 613 318


    captcha

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.