Dom wolnostojący – Mogilany

Nr oferty: 644
Dom wolnostojący – Mogilany
Nieruchomość na Sprzedaż
Lokalizacja Mogilany
Typ Dom
Typ domuWolnostojący
Powierzchnia
168.11
m2
Cena za całość
720000
Cena / m2
4280

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 168,11 m2 znajdujący się na działce 914 m2 (oznaczonej w miejscowym palnie jako MU1 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej. Działka widokowa z ekspozycją południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta, teren lekko nachylony, ogrodzony. Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Dom z końcówki lat 80-tych, wybudowany z pustaka (parter) oraz pustaka i cegły (wyższe kondygnacje), pokryty blachą, ocieplony 10 cm, okna drewniane, podpiwniczona ¼ część budynku. Rozkład pomieszczeń na parterze: kuchnia z jadalnią, łazienka, salon z kominkiem, garaż, hydrofornia. Na piętrze znajdują się: 3 pokoje (w tym dwa z wyjściem na balkon i widokiem na góry), sypialnia z garderobą, łazienka (stan surowy z wyprowadzonymi instalacjami), hol oraz balkon. Poddasze ocieplone wełną, z możliwością adaptacji wg. własnego uznania.

Kupujący ma możliwość powiększenia posesji o drugą, przylegającą działkę o powierzchni 800 m2. Jest to działka niezabudowana, ogrodzona, posiada dostęp do mediów. Obecnie rosną na niej drzewka owocowe. Cena obu działek wraz z domem to 880 000 zł.

Media:

Woda, prąd, kanalizacja, gaz – na działce, światłowód doprowadzony do nieruchomości. Dodatkowo studnia na każdej z działek.

Lokalizacja:

Miejscowość Mogilany, woj. małopolskie, powiat krakowski, gmina Mogilany. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Dzięki malowniczemu położeniu miejscowości na wzniesieniu, z posesji rozpościera się szeroki widok na góry. W bliskiej odległości przedszkole, szkoła, sklepy spożywcze, ośrodek zdrowia, piekarnia. Bardzo dobre połączenie z Krakowem, do najbliższego przystanku MPK ok. 600 m (autobusy linii 285 i 245). Dodatkowo możliwy transport Yellow Busem (Małopolska PKS) lub poprzez prywatnych przewoźników. Nieopodal można wypocząć na terenach zielonych w parku w Mogilanach lub Lesie Bronaczowa.

Cena 720 000 zł – do negocjacji

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.
Tel. +48 535 613 318


    captcha

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.