Dom wolnostojący 120 m2 – Głogoczów

Nr oferty: 1894
Dom wolnostojący 120 m2 – Głogoczów
Nieruchomość na Sprzedaż
Lokalizacja Głogoczów
Typ Dom
Typ domuWolnostojący
Powierzchnia
120
m2
Cena za całość
729000
Cena / m2
6075

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 120 m2 znajdujący się na działce 33.71 a (oznaczonej w miejscowym planie jako M92 – tereny zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych). Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok. 60x96x45x48 m. Posesja znajduje się przy drodze krajowej S7 (Zakopianka).

Dom z przełomu lat 50/60-tych, wybudowany z cegły, pokryty dachówką cementową, okna plastikowe (parter) i drewniane (poddasze), podpiwniczony w części budynku, gdzie znajduje się kotłownia ok. 7 m2. Nieruchomość składa się z kuchni, pokoju, pomieszczenia gospodarczego i garażu na parterze, trzech pokoi, łazienki, spiżarni i korytarza na piętrze oraz jednego pokoju na poddaszu. Od strony północnej – balkon. Ogrzewanie centralne (kocioł węglowy do wymiany), instalacja elektryczna w budynku. Nieruchomość podłączona do kanalizacji, woda ze studni (jest możliwość wpięcia się do wodociągu obok).

W skład posesji wchodzą też dwa dodatkowe budynki: garaż z podłączeniem do prądu i kanalizacji oraz stodoła z podłączeniem do prądu i wody.

Media:
kanalizacja, woda, prąd – na działce

Lokalizacja:
Miejscowość Głogoczów, woj. małopolskie, powiat myślenicki, gmina – Myślenice. Sąsiedztwo kilku domów jednorodzinnych i zakładów usługowych. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 7 (Zakopianka), a wjazd znajduje się w odległości 350 m od strony Zakopanego lub 450 m od strony Krakowa. Najbliższy przystanek MPK zaledwie 70 m (linia A1, Kraków-Jordanów, Kraków-Konina, Kraków-Mszana Dolna, Kraków-Rabka).

Cena: 729 000 zł

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.
Tel. +48 535 613 318


    captcha

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.