Dom 210 m2 – Wieliczka, ul. Szpunara

Nr oferty: 2486
Dom 210 m2 – Wieliczka, ul. Szpunara
Nieruchomość na Sprzedaż
Lokalizacja Wieliczka
Typ Dom
Typ domuWolnostojący
Powierzchnia
210
m2
Cena za całość
1799000
Cena / m2
8567

Na sprzedaż dom mieszkalny wolnostojący, czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 210 m2, znajdujący się na działce o pow. 697 m2 oznaczonej w miejscowym planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (27MN). Podstawowym przeznaczeniem terenów MN jest: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, bliźniacza i szeregowa, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe, zgodnie z przepisami odrębnymi. Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji obiektów i urządzeń, w tym: zabudowy usługowej wolnostojącej, zlokalizowanej na działce z budynkiem mieszkalnym lub na odrębnej działce.
Działka pochyła, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren ogrodzony. Posesja bezpośrednio przylega do ul. Bolesława Szpunara nr 22 A.

Dom z lat 70-tych, z garażem w bryle budynku, wybudowany z cegły i pustaka, pokryty blachą, okna plastikowe. Nieruchomość posiada sprawną instalację elektryczną, gazową, podłączenie do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, dodatkowo zainstalowano kolektory słoneczne. Każdy z poziomów ma oddzielne liczniki do prądu i wody.

Dom składa się z czterech kondygnacji: przyziemia, parteru, piętra oraz poddasza użytkowego. Garaż w bryle budynku.

Rozkład pomieszczeń:
Przyziemie: kuchnia, łazienka, 2 pokoje, przedpokój,
Parter: kuchnia, łazienka, 2 pokoje, korytarz, wiatrołap
Półpiętro: spiżarnia, schody
Piętro: kuchnia, łazienka, 2 pokoje, przedpokój
Poddasze: kuchnia, łazienka, 2 pokoje, przedpokój
Taras

Lokalizacja:
Miejscowość Wieliczka, woj. małopolskie, powiat Wielicki, ul. Szpunara 22 A. Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Wieliczki. W bezpośrednim sąsiedztwie Starostwo Powiatowe w Wieliczce, Kino, Biblioteka, Szkoła Podstawowa nr 3, ośrodek zdrowia, prywatne przychodnie lekarskie, kancelarie notarialne, księgowe, sklepy, restauracje. Odległość od Rynku Górnego to zaledwie 450 m. Najbliższy przystanek autobusowy MPK Wieliczka Mediateka – ok. 190 m, a Dworzec PKP Wieliczka-Rynek-Kopalnia ok. 750 m.

Cena: 1 799 000 zł

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.
Tel. +48 535 613 318


    captcha

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.